پل های ارتباطی هایسود

تمامی اطلاعات مورد نیاز ارتباط با ما را در زیر مشاهده و در صورت نیاز از هر کدام از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

دفترداری و ثبت اسناد حسابداری

ثبت درخواست آنلاین
دفترداری و ثبت اسناد حسابداری
دفترداری و ثبت اسناد حسابداری

حسابداری ستون فقرات سلامت مالی و رفاه یک کسب و کار است. این فرآیند نتایج اقتصادی سرمایه گذاری های یک کسب و کار را به صاحبان، مدیران، سرمایه گذاران، اعتباردهندگان و غیره نشان می دهد تا کسب و کار شما بتواند تصمیمات آگاهانه و معقول بگیرد.

حسابداری عمل ثبت، گزارش، تجزیه و تحلیل و خلاصه تراکنش های مالی یک کسب و کار است. این فرآیند شامل ارائه بینش تجاری و اطلاعات مربوط به وضعیت مالی، هزینه ها و بهای تمام شده محصول و ارزش دارایی ها و بدهی های کسب و کار است.

خدمات حسابداری فراتر از دفترداری و ثبت اسناد حسابداری معاملات و رویدادهای مالی کسب و کار شما می­باشد و فرایند­ های دیگری مانند تهیه صورت‌های مالی، تهیه اظهارنامه مالیاتی، تنظیم دفاتر قانونی، تهیه اظهارنامه های ارزش افزوده، تهیه گزارشات فصلی، محاسبه حقوق و دستمزد ، ثبت اسناد حسابداری و ارسال لیست حقوق به دارایی، مشاوره تجاری و غیره را پوشش می‌دهد.

استخدام یک حسابدار برای مراقبت از این وظایف کمک می کند تا بار روی شما و کسب و کارتان کاهش یابد و به شما فرصت بیشتری برای اولویت بندی مواردی که بیشترین اهمیت را دارد، می دهد.

مطمئن نیستید که کسب و کار شما به کدام خدمات حسابداری نیاز دارد؟ ما می توانیم با توجه به نیازهای خاص شما، به صورت رایگان به شما مشاوره دهیم.

صورتهای مالی
تهیه و ارائه صورتهای مالی

یک قدم تا آسودگی

 • درباره خودتان به ما بگویید
 • پیشنهاد دریافت کنید(۱۰۰% رایگان و غیر الزام آور)
 • مقایسه و انتخاب کنید
 • معرفی گزینه انتخابی به شما

۰۲۱-۸۸۸۶۲۳۰۱

پاسخگویتان هستیم حتی در ایام تعطیل

ثبت درخواست آنلاین

تعریف حسابدار ؟

فرآیند حسابداری ، دفترداری و ثبت اسناد حسابداری معمولا توسط یک حسابدار حرفه ای انجام می شود. یک حسابدار اطلاعات معاملات و رویدادهای مالی را می گیرد و از آن برای تهیه اسناد مالی مهم مانند ترازنامه، صورت سود و زیان و غیره استفاده می کند.

حسابداران به مدیریت امور مالی روزانه کسب و کار شما کمک می کنند تا اطمینان حاصل کنند که امور مالی شما مرتب است. آنها درآمد ها و خروج پول، اموال و سایر دارایی های مالی را ثبت می کنند. مهمترین وظیفه حسابدار ثبت و بررسی دقیق کلیه داده های مالی است. یک حسابدار خبره، باید به جزئیات توجه زیادی داشته باشد و هنگام ثبت داده های عددی بسیار دقیق باشد. شغل حسابداری همچنین ایجاب می کند که اخلاق محور باشند و محرمانه بودن سوابق مالی مشتری را حفظ کنند.

اکثر حسابداران اطلاعات مالی مانند حقوق و دستمزد کارکنان را به صورت الکترونیکی مدیریت می کنند. این امر مستلزم این می باشد که در استفاده از صفحات گسترده، پایگاه‌های داده یا نرم‌افزارهای کامپیوتری تخصصی حسابداری تسلط داشته باشند.

یک حسابدار هزینه ها و درآمدهای یک کسب و کار را در دفاتر حساب ثبت می کند و از صحت صندوق در پایان روز یا ماه اطمینان حاصل می کند. حسابداران همچنین می توانند در مورد راه حل های مالی، پیشنهاد سرمایه گذاری و موارد دیگر مشاوره دهند.

در حالی که ممکن است احساس کنید که می توانید حسابداری خود را انجام دهید تا کنترل کاملی بر هزینه ها و درآمدهای شرکت داشته باشید، با رشد کسب و کار، می توانید بخش هایی از حسابداری را به یک حسابدار حرفه ای بسپارید تا شما به عنوان صاحب کسب وکار، بر روی دیگر جنبه های با اهمیت کسب و کار تمرکز کنید.

اهداف حسابداری

حسابداری به عنوان زبان تجارت تعریف می شود. و وسیله ای برای انتقال اطلاعات مالی به استفاده کنندگان این اطلاعات برای تصمیم گیری های مهم است. اهداف اصلی حسابداری شامل موارد زیر است:

 • ثبت معاملات
 • بودجه بندی و برنامه ریزی
 • تصمیم گیری
 • ارزیابی عملکرد
 • جایگاه مالی
 • میزان نقدینگی
 • تأمین مالی
 • کنترل
 • الزامات قانونی

ثبت اسناد حسابداری

دفترداری و ثبت اسناد حسابداری هایسود ویژه چه کسانی می باشد؟

مشاغل و اصناف

حسابداری موجب می شود تا مشاغل و صاحبین کسب و کار، بینش صحیحی از امور مالی خود و همچنین قوانین و مقررات حسابداری و مالیاتی داشته باشند. خدمات حسابداری برای مشاغل و کسب و کارها در هر اندازه از مشاغل کوچک گرفته تا شرکت ها مفید است.

هنگامی که شما یک کسب و کار را اداره می کنید، سازماندهی سوابق مالی و تنظیم و ثبت اسناد حسابداری به شما کمک می­کند بینش بهتری نسبت به کسب وکار داشته باشید و در عین حال، بر روی جنبه­های مهم­تر و تجاری کسب و کارتان تمرکز کنید. همچنین برای سایر نیازهای حسابداری و مالیاتی شما مانند تهیه صورت‌های مالی و ارائه اظهارنامه مالیاتی، نیاز به یک حسابدار می­باشد، یک حسابدار می‌تواند مطمئن شود که همه ارقام صحیح هستند و از همه ظرفیت های معافیت های مالیاتی استفاده شده است.

یک حسابدار همچنین می‌تواند در مورد سرمایه‌گذاری، پس‌انداز و سایر مسائل مالی به شما مشاوره دهد و در عین حال اطمینان حاصل کند که همه قوانین رعایت شده است. استخدام یک حسابدار بهترین مسیر برای شماست تا بتوانید روی سایر امورات کسب و کار تمرکز کنید تا به رشد مداوم کسب و کار کمک کند.

در حالی که ممکن است احساس کنید که می توانید حسابداری خود را انجام دهید تا کنترل کاملی بر هزینه ها و درآمدهای کسب و کارتان داشته باشید، با رشد کسب و کار، می توانید بخش هایی از حسابداری را به یک حسابدار حرفه ای بسپارید تا شما به عنوان صاحب کسب وکار، بر روی دیگر جنبه های با اهمیت کسب و کار تمرکز کنید.

شرکت های کوچک و متوسط

برای کسب و کارهایی که به صورت شخص حقوقی و در قالب شرکت فعالیت می کنند تکالیف قانونی بیشتری مانند قوانین و مقررات مالیاتی، بیمه ای و سایر قوانین و مقررات جهت رعایت وجود دارد. همچنین با توجه به اندازه کسب و کار و پیچیدگی های محیط تجاری، وجود یک حسابدار خبره جهت ثبت اسناد حسابداری و ثبت اسناد مالی و سازماندهی امور مالی یک ضرورت اجتناب ناپذیر می باشد.

دسترسی به متخصصان حرفه­ای حسابداری و مشاوران مالیاتی برای شرکت­های کوچک و متوسط بعضا بسیار دشوار و یا دارای هزینه های قابل توجهی برای آنها می­باشد. هایسود تلاش نموده است با استفاده از شبکه بزرگ متخصصین حسابداری و مالیاتی خود کلیه امور حسابداری، مدیریت مالی و مالیاتی شرکت­های کوچک و متوسط را در یک بسته با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت ارایه نماید. خدمات هایسود ویژه شرکتها شامل:

 • ثبت اسناد حسابداری
 •  ارسال لیست بیمه
 •  ارسال لیست حقوق
 •  تنظیم و ارسال گزارشات فصلی
 •  تنظیم و ارسال اظهارنامه های ارزش افزوده
 • تهیه صورتهای مالی
 •  ارایه گزارشات عملکرد
 •  مشاوره مالیاتی
 • تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی
 •  تنظیم دفاتر قانونی
 • دفاع مالیاتی

استارت آپ ها

برای سرمایه گذاران مهم است که بدانند وضعیت مالی استارت­اپ شما به چه نحو می­باشد. خدمات دفترداری و ثبت اسناد حسابداری مانند تهیه صورت‌های مالی مناسب، به سرمایه‌گذاران و اعتباردهندگان شما آرامش خاطر و اطمینان در کسب و کار نوپای در حال رشد شما می‌دهد. و شما می توانید با سپردن امور مالی و مالیاتی به یک حسابدار حرفه ای، به عنوان صاحب کسب وکار بر روی دیگر جنبه های تجاری با اهمیت کسب و کار تمرکز کنید.

هایسود تلاش نموده است با استفاده از شبکه بزرگ متخصصین حسابداری و مالیاتی خود کلیه نیازهای حسابداری، مدیریت مالی و مالیاتی استارت آپ ها را شامل ثبت اسناد حسابداری، ارسال لیست بیمه، ارسال لیست حقوق، تنظیم و ارسال گزارشات فصلی، تنظیم و ارسال اظهارنامه های ارزش افزوده، تهیه صورتهای مالی، ارایه گزارشات عملکرد، مشاوره مالیاتی، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی، تنظیم دفاتر قانونی، دفاع مالیاتی در یک بسته با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت ارایه نماید.

وقتی به داده ها و گزارش های خود اطمینان دارید، می توانید تصمیمات تجاری بهتری بگیرید. شما می توانید مسائل را به سرعت حل کنید و با شناخت تازه ای از وضعیت مالی خود برای آینده کسب و کارتان برنامه ریزی کنید.

اطلاعات این برگه

شما میتوانید در صورت تمایل این پست را در شبکه های اجتماعی خود بازنشر دهید .

اشتراک گذاری این پست:
نظرات ارزشمند شما در هایســـود

بدون دیدگاه برای پست " دفترداری و ثبت اسناد حسابداری "
شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید