پل های ارتباطی هایسود

تمامی اطلاعات مورد نیاز ارتباط با ما را در زیر مشاهده و در صورت نیاز از هر کدام از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

افزایش مالیات برای حقوق بازنشستگان

آواتار خبرنگار هایسود
156 بازدید
اخبار مالیات

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: منابع حاصل از یک درصد افزایش نرخ مالیات بر ارزش افزوده صرف متناسب سازی حقوق بازنشستگان می‌شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه داود منظور در فضای مجازی خود نوشت: « با هدف حفظ کرامت و معیشت بازنشستگان، در لایحه بودجه سال آینده مقرر شده است منابع حاصل از یک درصد مالیات بر ارزش افزوده به امر متناسب سازی حقوق بازنشستگان اختصاص یابد. این تدبیر منابع مالی پایداری را برای افزایش حقوق بازنشستگان فراهم می‌آورد».

حقوق بازنشستگی
افزایش مالیات برای حقوق بازنشستگان ۳

پیش از این معاون سازمان برنامه و بودجه حمید امانی همدانی، در رابطه با دلایل چشم‌پوشی دولت از درآمد یک درصد مالیات بر ارزش افزوده که برای بودجه عمرانی پیش‌بینی شده بود، گفت: با توجه به ایرادی که نمایندگان مجلس به لایحه بودجه گرفتند، قرار شد درآمد ناشی از افزایش یک درصدی مالیات بر ارزش افزوده که بین ۵۰ تا ۶۰ هزار میلیارد تومان پیش‌بینی شده است، صرف یکسان‌سازی حقوق بازنشستگان شود.

به صفحه مشاوره مالیاتی مراجعه کنید.

به گفته کارشناسان ،‌ناترازی صندوق‌های بازنشستگی تبدیل به یکی از بحرانهای اقتصادی شده است که مهترین دلیل آن کاهش نرخ پشتیبانی صندوقهای بازنشستگی از ۷ بیمه پرداز در ازای یک مستمری بگیر به ۳ بیمه پرداز کاهش یافته است.

اطلاعات این نوشته

شما میتوانید در صورت تمایل این پست را در شبکه های اجتماعی خود بازنشر دهید .

اشتراک گذاری این پست:
نظرات ارزشمند شما در هایســـود

بدون دیدگاه برای پست " افزایش مالیات برای حقوق بازنشستگان "
شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید