پل های ارتباطی هایسود

تمامی اطلاعات مورد نیاز ارتباط با ما را در زیر مشاهده و در صورت نیاز از هر کدام از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

افزایش ۵ میلیونی بعضی حقوق ها

آواتار خبرنگار هایسود
142 بازدید
افزایش حقوق

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۳ در مجلس گفت: آب، برق و گاز مدارس در صورت رعایت الگوی مصرف رایگان است. همچنین مصوب شد که هیچ بازنشسته‌‎ای کمتر از ۹ میلیون تومان حقوق نگیرد.

افزایش حقوق کارمندان دولت امری است که اهمیت زیادی دارد. کارمندان دولت نقش اساسی در ارائه خدمات عمومی و پشتیبانی از جامعه دارند، بنابراین افزایش حقوق آن‌ها نشانه‌ای از ارزش‌گذاری به کار و تلاش آن‌هاست. این اقدام می‌تواند باعث افزایش رضایت شغلی، کاهش فساد و تشویق به عملکرد بهتر در بخش دولتی شود. همچنین، این اقدام می‌تواند برای جامعه به عنوان یک الگوی عدالت اجتماعی ایفای نقش کند. از این رو، ضرورت افزایش حقوق کارمندان دولت برای بهبود شرایط زندگی آن‌ها و ارتقاء کارایی بخش‌های دولتی و تقویت اعتماد عمومی بسیار حیاتی است.

به صفحه مشاوره مالیاتی مراجعه کنید.

علیرضا منادی سفیدان با اشاره به مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۳، عنوان کرد: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ ، حق شغل شاغل به عنوان فوق العاده ویژه در حکم کارکنان وزارت کشور افزایش یک و نیم برابری خواهد داشت که اتفاق بسیار مثبتی برای کارکنان وزارت کشور است.

افزایش حقوق
افزایش ۵ میلیونی بعضی حقوق ها ۳

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس این پیشنهاد که به تصویب اعضای کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ نیز رسید، به صورت متوسط حدود ۵ میلیون تومان به حقوق کارکنان وزارت کشور اضافه خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین در ادامه مصوب شد که آب، برق و گاز همه مدارس در صورت رعایت الگوی مصرف رایگان باشد.

منادی سفیدان یادآور شد: کمیسیون در جریان بررسی تبصره ۱۵ لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ مصوب کرد که افزایش حقوق کارمندان در سال آینده ۲۰ درصد باشد. همچنین کمیسیون کف حقوق شاغلین را ۱۰ و بازنشستگان را ۹ میلیون تومان پیش بینی کرد.

به صفحه تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی مراجعه کنید.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: همچنین در تبصره ۱۵ لایحه بودجه ۱۴۰۳ مصوب شد که کارکنان دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی غیر دولتی که در لایحه ترمیم حقوق سال ۱۴۰۱ نسبت به حقوق آن‌ها اصلاحاتی انجام شد، این اصلاحات مستمر خواهد بود تا مشمول افزایش حقوق‌های جدید نیز شوند.

اطلاعات این نوشته

شما میتوانید در صورت تمایل این پست را در شبکه های اجتماعی خود بازنشر دهید .

اشتراک گذاری این پست:
نظرات ارزشمند شما در هایســـود

بدون دیدگاه برای پست " افزایش ۵ میلیونی بعضی حقوق ها "
شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید