پل های ارتباطی هایسود

تمامی اطلاعات مورد نیاز ارتباط با ما را در زیر مشاهده و در صورت نیاز از هر کدام از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

این افراد می توانند تا دو سال از مالیات معاف شوند

آواتار خبرنگار هایسود
198 بازدید
اخبار مالیات

زارع پور گفت: اگر کسی کسب و کار خود را از سکوی خارجی به داخلی منتقل کند تا دو سال از مالیات معاف است. یک سال آن سال ۱۴۰۲ بود و در قانون بودجه ۱۴۰۳ هم تکرار شده است.

عیسی زارع‌پور در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران تاکید کرد: ظرفیت لازم در سکوهای داخلی که مهم ترین آن مخاطب است، برای کسب و کارهای داخلی به شکلی که امروز وجود دارد، شاید اگر دوسال قبل صحبت می کردیم فراهم نبود.

وی افزود: در یک سال و نیم گذشته مخاطبان شبکه‌های اجتماعی داخلی و پیام‌رسان‌ها بعضا تا ۵، ۶ برابر و حتی تا ۸ برابر افزایش پیدا کرده است. این افزایش هم در تعداد کاربر روزانه و هم در تعداد کاربر فعال ماهانه است. حضور مردم هم موضوعی است هم که برای کسب و کار مهم است.

زارع‌پور با ذکر اینکه الان زمینه لازم برای فعالیت کسب و کارها در سکوهای داخلی بیش از گذشته ایجاد شده، خاطرنشان کرد: دولت هم در سال گذشته آیین‌نامه حمایت از کسب و کارها و سکوهای اقتصاد دیجیتال را تصویب کرد که در این آیین‌نامه یک بسته حمایتی پیش‌بینی شده که بندهایی از آن اجرا شده و در حال پیگیری اجرایی شدن سایر بندهای آن هستیم.

وزیر ارتباطات
این افراد می توانند تا دو سال از مالیات معاف شوند ۳

او در ادامه یادآوری کرد: موضوع معافیت مالیاتی این کسب و کارها یکی از بند هایی است که دو سال است در قانون هم می آید. کسی که کسب و کار خود را از سکوی خارجی به داخلی منتقل کند تا دو سال از مالیات معاف است. یک سال آن سال ۱۴۰۲ بود و در قانون بودجه ۱۴۰۳ هم آمده است.

از صفحه مشاوره مالیاتی دیدن کنید.

وزیر ارتباطات همچنین در پاسخ به پرسشی که آیا ماهواره‌ای برای پرتاب تا پایان سال وجود دارد؟ اظهار کرد: بله طبق سند ۱۰ ساله توسعه صنعت فضایی کشور که پارسال تصویب شد ما در حوزه‌های مختلف از جمله ماهواره‌های سنجشی و مخابراتی، در حال دنبال ساخت ماهواره‌های متعدد هستیم و چندین ماهواره آماده پرتاب داریم و دوستانی که متولی در حوزه پرتاب‌گرند در حال آزمایش پرتاب‌گرهای خود هستند.

اطلاعات این نوشته

شما میتوانید در صورت تمایل این پست را در شبکه های اجتماعی خود بازنشر دهید .

اشتراک گذاری این پست:
نظرات ارزشمند شما در هایســـود

بدون دیدگاه برای پست " این افراد می توانند تا دو سال از مالیات معاف شوند "
شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید