پل های ارتباطی هایسود

تمامی اطلاعات مورد نیاز ارتباط با ما را در زیر مشاهده و در صورت نیاز از هر کدام از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

در سوئیس برای پرداخت مالیات از بیتکوین و اتریوم استفاده می شود

آواتار خبرنگار هایسود
170 بازدید
مالیات سوییس

مقامات شهر لوگانو واقع در جنوب سوئیس اعلام کردند شهروندان از این پس می‌توانند پرداخت‌های خود شامل جریمه‌ها، مالیات و قبوض مربوط به شهرداری را از طریق ارزهای دیجیتال پرداخت کنند.

به نوشته بلومبرگ، در بیانه مقامات شهر لوگانو آمده که اشخاص و کسب‌وکارها می‌توانند با اسکن کیوآر کد (QR code) موجود در صورتحساب‌ها، آن‌ها را با بیت‌کوین و اتریوم پرداخت کنند. گزارش‎ها نشان می‌دهد که شرکت «بیت‌کوین سوئیس» (Bitcoin Suisse) مدیریت این سیستم پرداخت جدید را بر عهده دارد.

به صفحه مشاوره مالیاتی مراجعه کنید.

شهر لوگانو در نزدیکی مرز ایتالیا قرار دارد و اکنون به شهرهایی مانند زوگ و زِرمات در سوئیس ملحق شده که پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال را فراهم کرده‌اند. لیختن اشتاین نیز که در همسایگی سوئیس قرار دارد، اعلام کرده که قصد دارد بیت‌کوین را برای پرداخت هزینه خدمات دولتی بپذیرد.

مالیات سوییس
در سوئیس برای پرداخت مالیات از بیتکوین و اتریوم استفاده می شود ۳

تازه‌ترین قیمت بیت‌کوین و اتریوم

بر اساس داده‌های سایت اینوستینگ، قیمت بیت‌کوین در روز چهارشنبه (۱۵ آذر) از ۴۳ هزار و ۴۶۶ دلار تا ۴۴ هزار و ۲۸۳ دلار نوسان داشته است. این رمزارز تا حدود ساعت ۱۰ شب به وقت ایران، بیش از ۴۳ هزار و ۹۰۰ دلار معامله شده است. تغییر قیمت بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن بیش از ۲۰۰ دلار افزایش یافته است. حجم معاملات بیت‌کوین طی ۲۴ ساعت اخیر ۳۵/۹۳ میلیارد دلار بوده و ارزش این رمزارز نسبت به یک هفته گذشته بیش از ۱۶ درصد افزایش یافته است.

به صفحه تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی مراجعه کنید.

همچنین قیمت اتریوم در همین روز از ۲ هزار و ۲۳۶ دلار تا ۲ هزار و ۳۱۰ دلار نوسان داشته است. این رمزارز تا حدود ساعت ۱۰ شب به وقت ایران، بیش از ۲ هزار و ۲۶۰ دلار معامله شده است. تغییر قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته مثبت بوده و قیمت آن حدود ۴۰ دلار افزایش یافته است. حجم معاملات اتریوم طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۶/۶۶ میلیارد دلار بوده و ارزش این رمزارز نسبت به یک هفته گذشته، حدود ۱۲ درصد افزایش یافته است.

منبع: اکو ایران

اطلاعات این نوشته

شما میتوانید در صورت تمایل این پست را در شبکه های اجتماعی خود بازنشر دهید .

اشتراک گذاری این پست:
نظرات ارزشمند شما در هایســـود

بدون دیدگاه برای پست " در سوئیس برای پرداخت مالیات از بیتکوین و اتریوم استفاده می شود "
شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید