پل های ارتباطی هایسود

تمامی اطلاعات مورد نیاز ارتباط با ما را در زیر مشاهده و در صورت نیاز از هر کدام از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

در نظر گرفته نشدن تخفیف مالیات تولید کنندگان در بودجه

آواتار خبرنگار هایسود
130 بازدید
اخبار مالیات

رئیس کمیسیون مالیات، کار و تأمین اجتماعی اتاق بازرگانی ایران گفت: تخفیف ۷ درصد مالیات تولید کنندگان در بودجه امسال نیامده و مغفول شده و با اینکه سازمان برنامه بودجه برای قرار دادن آن در احکام دائمی تلاش کرده است، به مالیات امسال نمی رسد.

رئیس کمیسیون مالیات، کار و تأمین اجتماعی اتاق بازرگانی ایران گفت: تخفیف ۷ درصد مالیات تولید کنندگان در بودجه امسال نیامده و مغفول مانده است و با وجود تلاش سازمان برنامه بودجه برای قرار دادن آن در احکام دائمی به مالیات امسال نمی رسد.

به صفحه مشاوره مالیاتی مراجعه کنید.

محمود تولایی، رئیس کمیسیون مالیات، کار و تأمین اجتماعی اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت: یکی از اقدامات مناسبی که در دولت سیزدهم برای حمایت از تولید صورت گرفته، کاهش رقم مالیات تولید کنندگان است؛ به طوری که نرخ مالیات آنها از ۲۵ درصد به ۱۸ درصد کاهش یافت اما این حرکت مهم امسال در لایحه بودجه نیامده است.

کمیسیون مالیات
در نظر گرفته نشدن تخفیف مالیات تولید کنندگان در بودجه ۳

او اضافه کرد: در این ارتباط، سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده است که ما این موضوع را در احکام دائمی قرار داده ایم تا تبدیل به قانونی همیشگی شود اما باید توجه داشت که احکام دائمی به مالیات امسال نمی رسد.

رئیس کمیسیون مالیات، کار و تأمین اجتماعی اتاق بازرگانی ایران ادامه داد: در این زمینه غفلت صورت گرفته است که ممکن است منجر به این شود که تخفیف ۷ درصد مالیات تولید کنندگان به سال جاری نرسد.

به صفحه تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی مراجعه کنید.

وی تصریح کرد: طبق اطلاع موثق، با پیگیری های متعدد افراد و نمایندگان مجلس این موضوع در کمیسیون تلفیق طرح و تصویب شد اما متاسفانه با وجود تلاش صورت گرفته، در مصوبه کمیسیون مذکور چنین چیزی رویت نشده است.

اطلاعات این نوشته

شما میتوانید در صورت تمایل این پست را در شبکه های اجتماعی خود بازنشر دهید .

اشتراک گذاری این پست:
نظرات ارزشمند شما در هایســـود

بدون دیدگاه برای پست " در نظر گرفته نشدن تخفیف مالیات تولید کنندگان در بودجه "
شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید