پل های ارتباطی هایسود

تمامی اطلاعات مورد نیاز ارتباط با ما را در زیر مشاهده و در صورت نیاز از هر کدام از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

دلالان ارز در فردوسی فروشنده شدند/ دلار ۵۰هزار تومان هم خریدار ندارد

آواتار خبرنگار هایسود
248 بازدید
وضعیت ارز
وضعیت ارز
همزمان با ورود بازارساز به بازار و افزایش حجم عرضه ارز طی ۲۴ ساعت اخیر، ریزش قیمت‌ها در بازار ارز همچنان ادامه دارد؛ تمام دلال‌های خیابان فردوسی هم‌اکنون فروشنده شدند و خرید ندارند.

قیمت دلار که در چند ماه اخیر در کانال ۴۹ هزار تومان در نوسان بود با آغاز جنگ در فلسطین اشغالی و زلزله هرات با افزایش دو سه هزار تومانی همراه شد، البته این افزایش خیلی دوام نداشت و همان‌طور که کارشناسان اقتصادی هم پیش‌بینی کرده بودند علت نوسان نرخ ارز تحولات منطقه بود و ریزش آن محتمل بود.

خبرهای دریافتی از بازار ارز طی ۲۴ ساعت اخیر نشان می‌دهد که در این مدت بازارساز ورود جدی در بازار داشته است و همین امر نیز موجب کاهش دو هزار و ۵۰۰ تومانی قیمت دلار شده است.

قیمت دلار که در بالاترین نرخ طی یکی دو روز گذشته به ۵۳ هزار و ۷۰۰ تومان هم رسیده بود هم‌اکنون به ۵۱ هزار تومان کاهش یافته است و آن‌طور که فعالان بازار ارز می‌گویند احتمالاً طی امروز یا فردا دلار به کانال ۵۰ هزار تومان برمی‌گردد.

مشاهدات میدانی خبرنگار تسنیم از بازار ارز نشان می‌دهد که تمام دلال‌های خیابان فردوسی و منوچهری هم‌اکنون فروشنده شده‌اند؛ ریزش قیمت‌ها در بازار ارز باعث همهمه بین دلالهای حاضر در خیابان منوچهری شده است تا جایی که هرچند دقیقه یک بار دلالها بر سر قیمت و مشتری با هم درگیر می‌شوند.

یکی از آنها می‌گوید: امروز تمام افرادی که اینجا هستند فروشنده‌اند و من یک خریدار هم ندیدم.
او می‌گوید اگر کسی دلار داشته باشد الآن در منوچهری با قیمت ۵۰ هزار تومان یا نهایتاً ۵۰ هزار و ۵۰۰ تومان می‌تواند مشتری پیدا کند که آن هم خیلی بعید است.

گفتنی است، حجم عرضه ارز در بازار طی ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است و بانک مرکزی به دلال‌ها اجازه مانور در کانال‌های بالای قیمتی را برای دلار نداده است، این موضوع باعث ترس دلال‌ها هم شده است، آنها می‌گویند که هر بار همه در بازار فروشنده‌اند قیمت‌ها خیلی سریع و زیاد کاهشی می‌شود.

مشاهدات بازار ارز نشان می‌دهد که خیلی خبری از مردم عادی در بازار نیست و اکثراً دلال‌ها هستند که تلاش می‌کنند از بین خودشان برای دلارهایی که در کانال ۵۳ هزار تومان خریده بودند با ضرر دو هزار تومانی مشتری پیدا کنند.

نکته مهم البته اینجاست که قیمت دلار در کف بازار خیلی پایین‌تر از قیمتهای درج‌شده در کانال‌های تلگرامی است.

اطلاعات این نوشته

شما میتوانید در صورت تمایل این پست را در شبکه های اجتماعی خود بازنشر دهید .

اشتراک گذاری این پست:
نظرات ارزشمند شما در هایســـود

بدون دیدگاه برای پست " دلالان ارز در فردوسی فروشنده شدند/ دلار ۵۰هزار تومان هم خریدار ندارد "
شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید