پل های ارتباطی هایسود

تمامی اطلاعات مورد نیاز ارتباط با ما را در زیر مشاهده و در صورت نیاز از هر کدام از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

رئیس سازمان امور مالیات برای پایانه‌های فروشگاهی مهلت اعلام کرد

آواتار خبرنگار هایسود
348 بازدید
2444
2444
رئیس سازمان امور مالیات برای پایانه‌های فروشگاهی مهلت اعلام کرد ۳

زمان صدور صورتحساب افراد حقیقی و حقوقی در سامانه مودیان تعیین شد

رئیس سازمان امور مالیاتی گفت: طبق مصوبه اخیر مجلس، اشخاص حقیقی تا یکم مهرماه و اشخاص حقوقی تا یکم دی ماه فرصت دارند تکالیف خود را در سامانه مودیان و پایانه‌های فروشگاهی انجام دهند.

هادی سبحانیان، امروز در حاشیه بازدید وزیر اقتصاد از اداره مالیاتی غرب تهران درباره نظارت بر سامانه مودیان و پایانه‌های فروشگاهی، اظهارکرد: یکی از قوانین مصوب که ملزم به پیگیری آن هستیم، سامانه مودیان و پایانه‌های فروشگاهی است.

وی افزود: برای‌گذار به یک نظام مالیاتی داده مبنا و هوشمند باید فرهنگ‌سازی انجام شود، به همین دلیل با پیشنهاد دولت به مجلس و مصوبه اخیر مجلس، قانون تسهیل تکالیف مودیان تصویب شد.

رئیس سازمان امور مالیاتی گفت: مصوبه مجلس کسب و کارها و اشخاص حقوقی را ملزم کرد برای صدور صورتحساب به سامانه مودیان مراجعه کنند، بر این اساس از یکم مهرماه امسال اشخاص حقیقی و از یکم دی ماه اشخاص حقوقی مکلف شدند در یک بازه زمانی یکی دو ماهه تکالیف خود را انجام دهند.

وی با بیان اینکه شعار محوری ما تکریم ارباب رجوع و تعظیم همکاران در سازمان امور مالیاتی است، ادامه داد: یکی از مولفه‌های تکریم ارباب رجوع این است که در وقت آنان صرفه جویی شود. با انجام تکالیف از طریق سامانه مودیان دیگر ممیز حق ورود به پرونده‌ها را ندارد و اصل بر صحت ادعایی است که مودیان بر سامانه وارد می‌کنند.

سبحانیان خاطرنشان کرد: این موضوع را پیگیری می‌کنیم و امیدواریم با همراهی اصناف و مشاغل و فعالان اقتصادی موفق باشیم.

وی گفت: تاکنون بیش از ۲۵ هزار شرکت به این سامانه ملحق شده‌اند و در نظر داریم اسامی شرکت‌های متصل را به صورت عمومی اعلام کنیم، البته به موجب قانون هم اکنون هیچ شرکت متخلفی نداریم.

اطلاعات این نوشته

شما میتوانید در صورت تمایل این پست را در شبکه های اجتماعی خود بازنشر دهید .

اشتراک گذاری این پست:
نظرات ارزشمند شما در هایســـود

بدون دیدگاه برای پست " رئیس سازمان امور مالیات برای پایانه‌های فروشگاهی مهلت اعلام کرد "
شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید