پل های ارتباطی هایسود

تمامی اطلاعات مورد نیاز ارتباط با ما را در زیر مشاهده و در صورت نیاز از هر کدام از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

رشد ۵۲ درصدی درآمدهای مالیاتی در ۵ ماهه اول سال

آواتار خبرنگار هایسود
400 بازدید
مالیات بر ارزش افزوده
درآمد مالیات
براساس اعلام سازمان مالیاتی، رشد ۵۲ درصدی درآمدهای مالیاتی در ۵ ماهه اول سال درآمدهای مالیاتی ۵ ماهه سال جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل رشد ۵۲ درصدی را نشان می دهد.

سازمان امور مالیاتی کشور جزئیات درآمدهای مالیاتی پنج ماهه سال جاری را اعلام کرد؛ در پنج ماهه سال‏جاری در مجموع بالغ بر ۲۸۲ هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی وصول شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل (۱۸۵ هزار میلیارد تومان)، رشد ۵۲ درصدی و نسبت به بودجه مصوب تحقق نود درصدی (۹۰%) را نشان می دهد.

بنابر این گزارش، در پنج ماهه نخست سال جاری بیش از ۱۸۰ هزار میلیارد تومان از محل درآمدهای مالیات‏‏های مستقیم وصول شده که مشتمل بر مالیات بر اشخاص حقوقی با ۱۱۱ هزار میلیارد تومان، مالیات بر درآمدها با ۵۷ هزار میلیارد تومان، مالیات بر ثروت با ۱۲ هزار میلیارد تومان می باشد. همچنین در پنج ماهه سال جاری، بیش از ۱۰۱ هزار میلیارد تومان از محل مالیات بر کالاها و خدمات وصول گردیده است.

براساس گزارش سازمان امور مالیاتی کشور، در طی یک ماه (مردادماه سال جاری) بیش از ۶۵ هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی وصول شده که نسبت به دوره مشابه سال قبل (حدود ۴۱ هزار میلیارد تومان)، رشد ۵۹ درصدی و نسبت به بودجه مصوب تحقق صد و شش درصدی (۱۰۶%) را نشان می دهد و از کل وصولی یک ماهه، بیش از ۴۷ هزار میلیارد تومان از محل درآمدهای مالیات‏‏های مستقیم و بیش از ۱۸ هزار میلیارد تومان از محل مالیات بر کالاها و خدمات وصول گردیده است.

اطلاعات این نوشته

شما میتوانید در صورت تمایل این پست را در شبکه های اجتماعی خود بازنشر دهید .

اشتراک گذاری این پست:
نظرات ارزشمند شما در هایســـود

بدون دیدگاه برای پست " رشد ۵۲ درصدی درآمدهای مالیاتی در ۵ ماهه اول سال "
شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید