پل های ارتباطی هایسود

تمامی اطلاعات مورد نیاز ارتباط با ما را در زیر مشاهده و در صورت نیاز از هر کدام از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

زارع: مالیات بر ارزش افزوده یک درصد بالا رفت که منابع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین شود

آواتار خبرنگار هایسود
174 بازدید
رحیم زارع

زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: طبق اصلاحاتی که دولت در لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ انجام داده است منابع همسان سازی حقوق بازنشستگان از محل افزایش مالیات بر ارزش افزوده به میزان یک واحد درصد در سال آینده اجرایی خواهد شد.

رحیم زارع در طی جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و بررسی کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ بیان کرد: لایحه اصلاحی کلیات بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور پس از اعلام وصول جهت رسیدگی به کمیسیون تلفیق بودجه ارجاع شد بلافاصله در دستور کار کمیسیون قرار گرفت و در جلسه مورخ ۲۸/۹/۱۴۰۲ با حضور معاونین و رئیس سازمان برنامه و بودجه پس از بحث و بررسی با اکثریت آرا به تصویب کمیسیون رسید. در اجرای بند «الف» ماده ۱۸۲ آیین‌نامه اکنون تقدیم صحن مجلس شورای اسلامی می‌شود.

زارع سخنگوی کمیسیون
زارع: مالیات بر ارزش افزوده یک درصد بالا رفت که منابع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین شود ۳

او اضافه کرد: پس از اینکه رد کلیات لایحه بودجه اصلاحاتی توسط دولت انجام شد و سپس لایحه جاری در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت نقاط ضعف و نقاط قوت احصا شد. در تبصره دو بند «ب» منابع صندوق کارآفرینی امید با منابع بودجه عمومی برای ایجاد اشتغال پایدار تلفیق شده است که این امر به حمایت فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال در کشور کمک می‌کند. مهم‌ترین اصلاحی که دولت در لایحه بودجه اعمال کرده است در دست متناسب سازی حقوق بازنشستگان است که دولت منبع پایداری را برای آن در نظر گرفته است. نرخ مالیات بر ارزش افزوده موضوع ماده هفت قانون مالیات بر ارزش افزوده به میزان یک واحد درصد در سال آینده افزایش پیدا می کند و منابع حاصل صرف متناسب سازی حقوق بازنشستگان خواهد شد.

به صفحه مشاوره مالیاتی مراجعه کنید.

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی افزود: از منابع حاصله از این محل صرف متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری و والدین شهدا خواهد شد این منابع، منابع پایداری است و اگر این اعتبار از جای دیگر تامین می‌شد ناپایدار بود.

اطلاعات این نوشته

شما میتوانید در صورت تمایل این پست را در شبکه های اجتماعی خود بازنشر دهید .

اشتراک گذاری این پست:
نظرات ارزشمند شما در هایســـود

بدون دیدگاه برای پست " زارع: مالیات بر ارزش افزوده یک درصد بالا رفت که منابع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین شود "
شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید