پل های ارتباطی هایسود

تمامی اطلاعات مورد نیاز ارتباط با ما را در زیر مشاهده و در صورت نیاز از هر کدام از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

سامانه یکپارچه فروش خودرو بازگشایی شد / متقاضیان فقط ۲ روز فرصت دارند

آواتار خبرنگار هایسود
250 بازدید
سامانه یکپارچه خودرو
سامانه یکپارچه فروش خودرو
مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: سامانه یکپارچه فروش خودرو‌های وارداتی از دیروز فعال شده و تا جمعه (۵ مهر) برای انتخاب خودرو باز خواهد بود.

آقای مهدی تقدسی در گفتگوی با اعلام این خبر افزود: سامانه برای انتخاب خودرو یکبار ۲۴ تا ۲۷ مهر بازگشایی شد و اکنون مجدد این سامانه برای انتخاب خودرو فعال شده است؛ متقاضیان می‌توانند تا جمعه ۵ مهر خودروی مورد نظر را انتخاب کنند.

وی گفت: در این مرحله، ۹ خودرو عرضه شده است که شامل H۵ و T۷۷ از شرکت بهمن موتور, CS۵۵ از شرکت سایپا‌‌, سلتوس از شرکت کوشا خودرو، توسان و اکسنت از شرکت کرمان موتور، کرولا ۱۲۰۰ از معین خودرو و VS۵ از شرکت ماموت خودرو می‌شود.

به گفته مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو ، متقاضیانی که در مرحله قبل، خودرو انتخاب کرده اند و اولویت یک داشته اند در این مرحله امکان ویرایش ندارند، اما متقاضیانی که خودروی مورد نظر را انتخاب کرده اند، اما خودرویی به آن‌ها تخصیص داده نشده است، امکان ویرایش دارند.

آقای تقدسی گفت: متقاضیان می‌توانند با ورود به سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های وارداتی به نشانی saleauto.ir با اطلاع از مشخصات فنی خودرو‌های وارداتی، اقدام به انتخاب خودروی مورد نظر کنند.

اسفند سال گذشته ۳۳ هزار نفر در طرح ثبت نام خودرو‌های وارداتی شرکت کرده بودند که از این میزان ۳۰ هزار نفر واجد شرایط شناخته شدند. برای شرکت در این طرح متقاضیان باید ۵۰۰ میلیون تومان در حسابشان مسدود می‌کردند.

اطلاعات این نوشته

شما میتوانید در صورت تمایل این پست را در شبکه های اجتماعی خود بازنشر دهید .

اشتراک گذاری این پست:
نظرات ارزشمند شما در هایســـود

بدون دیدگاه برای پست " سامانه یکپارچه فروش خودرو بازگشایی شد / متقاضیان فقط ۲ روز فرصت دارند "
شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید