پل های ارتباطی هایسود

تمامی اطلاعات مورد نیاز ارتباط با ما را در زیر مشاهده و در صورت نیاز از هر کدام از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

سهم اصناف از مالیات

آواتار خبرنگار هایسود
180 بازدید
اخبار مالیات

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: میانگین مالیات پرداختی اصناف تهران کمتر از ۱۰ میلیون تومان بود.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با ذکر اینکه سهم اصناف از مالیات کل کشور کمتر از هفت درصد است، اعلام کرد: مالیات پرداختی اصناف تهران میانگین کمتر از ۱۰ میلیون تومان بود.

هادی سبحانیان در نشست هم اندیشی با مجمع صنفی اتاق اصناف تهران گفت: راهبرد کلی دولت این نیست که با مالیات‌ستانی منابع بودجه را از اصناف تامین کند.

اخبار مالیات
سهم اصناف از مالیات ۳

وی گفت:همه ما باید تلاش کنیم کشور با درآمدهای مالیاتی اداره شود و نفت سرمایه نسل های آینده است.

سبحانیان همچنین اظهار کرد: نگاه ما به فعالان اقتصادی به خصوص فعالان بزرگ و شناسنامه ‌دار این است که این افراد، شریک راهبردی ما هستند؛ بنابراین اگر موانعی بر سر راه آنان ایجاد کنیم، در واقع هر دو طرف ضرر می برند.

به صفحه مشاوره مالیاتی مراجعه کنید.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به تصویب قانون تسهیل تکالیف مودیان در اجرای پایانه های فروشگاهی سامانه مودیان گفت: با همراهی و مشارکت همه ارکان حاکمیت و فعالان اقتصادی، این قانون را برای گسترش عدالت مالیاتی به نفع اقتصاد مولد اجرایی خواهیم کرد.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی تصریح کرد: تکریم مودیان شعار محوری نظام مالیاتی در دوره تحولی است. برگزاری میز خدمت و راه اندازی سامانه یکپارچه ۱۵۲۶ برای پاسخگویی به مودیان است.

اطلاعات این نوشته

شما میتوانید در صورت تمایل این پست را در شبکه های اجتماعی خود بازنشر دهید .

اشتراک گذاری این پست:
نظرات ارزشمند شما در هایســـود

بدون دیدگاه برای پست " سهم اصناف از مالیات "
شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید