پل های ارتباطی هایسود

تمامی اطلاعات مورد نیاز ارتباط با ما را در زیر مشاهده و در صورت نیاز از هر کدام از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

شناسایی مودیان جدید

آواتار خبرنگار هایسود
148 بازدید
سبحانیان رییس سازمان مالیاتی

سبحانیان رئیس کل سازمان امور مالیاتی از شناسایی ۲.۷ میلیون مودی جدید مالیاتی در سال جاری خبر داد و گفت: از محل افزایش یک درصد نرخ مالیات بر ارزش افزود در سال آینده ۶۰ تا ۷۰ هزار میلیارد تومان درآمد جدید به دست می‌آید.

سید محمد هادی سبحانیان با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود از محل افزایش یک درصد نرخ مالیات بر ارزش افزود در سال آینده ۶۰ تا ۷۰ هزار میلیارد تومان درآمد جدید به دست آید،‌ گفت: این درآمد ناشی از افزایش یک درصدی مالیات بر ارزش افزوده صرف صرف اقشار آسیب پذیر جامعه و متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان خواهد شد.

به صفحه مشاوره مالیاتی مراجعه کنید.

محمد هادی سبحانیان
شناسایی مودیان جدید ۳

رئیس سازمان امور مالیاتی با اشاره به شناسایی ۲.۷ میلیون‌مودی جدید اعلام کرد،: تحقق درآمدهای مالیاتی با تمرکز بر شناسایی مودیان جدید و جلوگیری از فراریان مالیاتی خواهد بود.

او اضافه کرد: اساسا مالیات بر ارزش افزوده از اقشار پرمصرف اخذ می‌شود و کالاهای اساسی و مرتبط با سفره مردم از قبیل آرد، لبینات،‌گوشت، محصولات کشاورزی خام و خدمات درمانی و روغن خوراکی از مالیات بر ارزش افزوده معاف هستند.

سبحانیان در مورد افزایش درآمدهای مالیاتی در لایحه بودجه ۱۴۰۳ نیز گفت: نرخ درآمدهای مالیاتی به‌ویژه در زمینه تولید، نه تنها افزایش نمی‌یابد بلکه در دو سال اخیر ۷ واحد درصد نیز کاهش یافته است بنابراین این رشد از محل شناسایی مودیان جدید صورت می‌گیرد.

به صفحه تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی مراجعه کنید.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور همچنین از رشد ۴۲ برابری لحاظ حجم ورودی اشخاص حقوقی در سامانه مودیان و ارسال صورت‌حسابهای الکترونیکی خبرداد و یادآور شد: با اجرای کامل قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مؤدیان نه تنها نظام مالیاتی بلکه اقتصاد کشور سامان خواهد یافت.

اطلاعات این نوشته

شما میتوانید در صورت تمایل این پست را در شبکه های اجتماعی خود بازنشر دهید .

اشتراک گذاری این پست:
نظرات ارزشمند شما در هایســـود

بدون دیدگاه برای پست " شناسایی مودیان جدید "
شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید