پل های ارتباطی هایسود

تمامی اطلاعات مورد نیاز ارتباط با ما را در زیر مشاهده و در صورت نیاز از هر کدام از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

پرداخت مزایای غیرمستمر نقدی و غیرنقدی کارکنان دولت شفاف می‌شود

آواتار خبرنگار هایسود
400 بازدید
پول
عکس پول
طبق بخشنامه جدید خزانه داری کل کشور باید پرداخت‌های مزایای غیرمستمر نقدی و غیرنقدی کارکنان دولت در سامانه های مربوطه بارگذاری شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بخشنامه خزانه داری کل کشور موضوع ابلاغ مصوبه شورای نظارت مالی درخصوص نحوه پرداخت مزایای غیر مستمر نقدی و غیر نقدی طی نامه ۵۳/۸۸۲۰۴ مورخ ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ توسط خزانه دار کل کشور ابلاغ شد.

طبق این بخشنامه، پرداخت مزایای غیرمستمر نقدی از طریق ذیحساب/مدیر مالی دستگاه اجرایی به نمایندگی از خزانه داری کل کشور به حساب کارکنان کارسازی و در سامانه های مربوطه بارگذاری می گردد.

ضمن اینکه پرداخت مزایای غیرمستمر غیرنقدی از طریق ذیحساب/مدیرمالی دستگاه اجرایی به نمایندگی از خزانه داری کل کشور به ذینفع یا فروشندگان کالا حسب مورد واریز و در سامانه های مربوط بارگذاری می گردد.

مسئولیت ثبت و ضبط کلیه پرداخت های مذکور در سامانه های مربوطه بر عهده دستگاه های اجرایی و مسئولیت نظارت بر ثبت و ضبط پرداخت های مذکور و رعایت سقف خالص پرداختی متوسط ماهانه در سال موضوع بند ج تبصره ۱۲ ماده واحده قانون بودجه سال جاری بر عهده ذیحساب / مدیرمالی می باشد.

مصوبه شورا
پرداخت مزایای غیرمستمر نقدی و غیرنقدی کارکنان دولت شفاف می‌شود ۴

اطلاعات این نوشته

شما میتوانید در صورت تمایل این پست را در شبکه های اجتماعی خود بازنشر دهید .

اشتراک گذاری این پست:
نظرات ارزشمند شما در هایســـود

بدون دیدگاه برای پست " پرداخت مزایای غیرمستمر نقدی و غیرنقدی کارکنان دولت شفاف می‌شود "
شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید