پل های ارتباطی هایسود

تمامی اطلاعات مورد نیاز ارتباط با ما را در زیر مشاهده و در صورت نیاز از هر کدام از روش های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

کاهش ۳ درصدی مالیات تولیدکنندگان کلید خورد

آواتار خبرنگار هایسود
384 بازدید
اداره مالیات مرکزی
سازمان مالیاتی
کاهش ۳ درصدی مالیات تولیدکنندگان کلید خورد سازمان مالیاتی معتقد است تقلیل نرخ مالیات شرکت‌ها به ۱۵ درصد و حذف معافیتهای غیر ضرور از جمله معافیت مالیاتی از محل افزایش سرمایه موضوع دیگری است که هر دو صحیح و بجاست.

شاید صفحه تهیه طرح کسب و کار برای شما جذاب باشد .

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در هفته اول شهریورماه انتقاداتی را در خصوص معافیت مالیاتی ۱۵۰ هزار میلیارد تومانی شرکت های بزرگ، مطرح کرد که این موضوع بازخوردهای متفاوتی داشت.

نکته دیگری که در رسانه ها با برداشتهای غلط از لایحه جدید مالیاتی مطرح شد کاهش نرخ مالیات شرکت‌ها به ۱۵ درصد بود که به اشتباه «کاهش ۱۵ درصدی معافیت مالیاتی شرکت‌ها» عنوان شده است.

شاید صفحه مشاوره مالیاتی برای شما جذاب باشد .

از سوی دیگر سازمان مالیاتی معتقد است، تقلیل نرخ مالیات شرکت‌ها به ۱۵ درصد موضوع دیگری است که هر دو صحیح و بجا بوده است؛ اولی در راستای برقراری عدالت مالیات ستانی بین همه شرکت‌ها نه منحصرا شرکت‌های خاص، دومی در راستای حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری در بخش تولید میباشد.

لازم به ذکر است، سبحانیان پیرامون «معافیت مالیاتی شرکت‌های بزرگ» در سفر به استان قزوین تصریح کرد: دولت در لایحه برنامه هفتم توسعه معافیت های مالیاتی شرکت‌های بزرگ را حذف کرده، زیرا شرکتی که دهها هزار میلیارد تومان گردش مالی و هزاران میلیارد تومان سود دارد، چرا باید معاف شود.

وی درخصوص «کاهش نرخ مالیات شرکت‌ها به ۱۵ درصد» در نشست مورخ ۱۹ شهریورماه با مجمع کارآفرینان ایران گفت: کاهش ۷ درصدی نرخ مالیات واحدهای تولیدی، جزو سیاست‌های کلان اقتصادی کشور به حساب می‌آید.

سبحانیان با بیان اینکه باید مثل همه جای دنیا به سمت مالیات بر مجموع درآمد اشخاص برویم، تصریح کرد: بر این اساس و به منظور کاهش فشار مالیاتی بر شرکت‌ها، لایحه کاهش نرخ مالیات شرکت‌ها به ۱۵ درصد در دولت تدوین شده و مراحل نهایی آن در دست اجراست و به زودی به مجلس خواهد رفت.

شاید صفحه تهیه طرح توجیهی اقتصادی برای شما جذاب باشد .

نکته آخر اینکه سازمان امور مالیاتی مجری سیاست‌ها و قوانین جاری و ساری کشور است و در عین حال بر اساس مسئولیت اجتماعی در خصوص سیاست‌های حمایتی دولت و مجلس از تولید در کشور رویکرد حمایتی دارد.

اطلاعات این نوشته

شما میتوانید در صورت تمایل این پست را در شبکه های اجتماعی خود بازنشر دهید .

اشتراک گذاری این پست:
نظرات ارزشمند شما در هایســـود

بدون دیدگاه برای پست " کاهش ۳ درصدی مالیات تولیدکنندگان کلید خورد "
شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید